Juicymo vzniklo v roce 2013

Juicymo bylo založeno Tomášem Jukinem a Janou Moudrou jako malá softwarová agentura, která tvořila mobilní aplikace pro startupy a malé firmy.

Postupem času jsme se posunuli od startupových MVP (minimálních projektů připravených ke spuštění) na čím dál tím větší projekty pro velké organizace jakými jsou středně velké webové aplikace až po velké informační systémy v cloudu se spoustou integrací, několika typy databází, a realtime synchronizacemi.

Po letech zkušeností umíme návrh a vývoj softwaru konzultovat.

Jana Moudrá

Jana Moudrá

CEO

Jana je absolventkou ČVUT FIT a už od dětství ji zajímal svět IT a webu. Svou první webovou stránku vytvořila v 10 letech, má zkušenosti s organizováním a přednášením na vývojářských konferencích, několik let vyvíjela open source knihovnu, a 4 roky byla držitelkou ocenění Google Developer Expert na webové technologie (Dart) a Firebase.

Tomáš Jukin

Tomáš Jukin

Solution Architect

Tomáš je absolventem ČVUT FIT, svůj první program naprogramoval již v 8 letech v Pascalu. Poté ho plně pohltil svět IT, webových backendů, databází a programovací jazyk Ruby. Více jak 10 let učil programovací předměty na vysoké škole, organizoval a přednášel na vývojářských konferencích, a vedl kurzy softwarového inženýrství a architektury.

Juicymo tým

Náš tým má zkušenosti od malých aplikací pro konkrétní účel po velké projekty v cloudu.
V Juicymu je kolem 30 odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti s návrhem, softwarovou architekturou, projektovým řízením, testováním a vývojem. S nadšením tvoříme informační systémy a aplikace.

Hledáme další nadšené členy týmu

Naše historie

Co je u nás nového

Začínáme psát Juicymo blog! Přečtěte si, co je u nás nového ze světa technologií a vývoje.

Jak začít s vývojem mobilních a webových aplikací

Jak začít s vývojem mobilních a webových aplikací

Přečtete za 10 minut

Jak začít vyvíjet webové a mobilní aplikace? Jaké technologie se na vývoj používají?

celý článek
Cesta z ČVUT ke šťavnatým aplikacím

Juicymo: Cesta z ČVUT ke šťavnatým aplikacím

Přečtete za 10 minut

Už je tomu několik let, kdy jsme s Janou Moudrou založili studio na vývoj šťavnatých mobilních a webových aplikací s názvem Juicymo.

celý článek

Rádi bychom používali soubory cookie a skripty třetích stran, abychom zlepšili funkčnost těchto webových stránek.

Souhlasím Pouze nezbytné