Jak pracujeme
Při vývoji dbáme na pečlivou analýzu konkrétního projektu, návrh
(user stories, požadavky, uživatelské rozhraní - UX/UI), softwarovou architekturu, a rozšiřitelný vývoj dle standardů dané technologie.
Po letech vývoje máme nastavené vývojové procesy a automatizace, které nám pomáhají s vývojem, projektovým řízením, testováním a nasazením vyvíjených aplikací na nejrůznější prostředí.
O všem víte a určujete směr. Po celou dobu tvorby informačního systému jste u toho. Pravidelně s vámi komunikujeme stav projektu a vidíte do celého procesu tvorby informačního systému či aplikace.
A to už od návrhu uživatelského rozhraní, designu, přes vývoj a testování, až po nasazení. Na vás jsou aktuální priority.
Informační systémy a mobilní aplikace vytváříme agilně po částech - v jednotlivých iteracích, a tak může být systém v danou chvíli upraven na konkrétní požadavky vaší organizace a provozu. Po každé iteraci vznikne nová verze systému, která je po pečlivém testování připravena k nasazení do produkčního prostředí.
Námi vyvinutým aplikacím poskytujeme kontinuální podporu (SLA),
aby byl zajištěn hladký provoz a všechny problémy při běhu systému byly rychle vyřešeny. Konkrétní požadavky na podporu závisí na požadavcích daného projektu a vaší organizace.
Používáme technologie
V Juicymu jsme experti na následující frontendové, backendové a mobilní technologie. Našim klientům jsme v nich už vyvinuli desítky informačních systémů a mobilních aplikací. Má být systém pro mobil nebo pro web? Vždy volíme nejvhodnější technologii dle konkrétních požadavků v projektu.
Frontend webových aplikací
Frontendy informačních systémů, responsivních webových aplikací a single-page webových aplikací (SPA) vyvíjíme v HTML, CSS/Sass, JavaScriptu, TypeScriptu a Vue.js.
Backend webových aplikací
Backendy informačních systémů, webových aplikací a API vyvíjíme v Ruby on Rails, někdy si bereme na pomoc Go a Kotlin. Používáme databáze jako např. PostgreSQL, MS SQL a MongoDB. Aplikace nahráváme na cloudová řešení Azure, AWS a Heroku. Používáme též Docker a Kubernetes.
Mobilní aplikace
Mobilní aplikace vyvíjíme nativně v Kotlinu (na Androidu) nebo ve Swiftu (na iOSu). Podle potřeby používáme hybridní řešení nebo multiplatformní řešení Kotlin Multiplatform.