Vývoj webových aplikací

Seznamte se s tím, jak tvoříme
webové aplikace a jak pracujeme

Tvoříme weby

Děláme responsivní webové stránky s krásným UX a designem.

Web je obrovská platforma, a proto je webový vývoj oblíbenou součástí našeho portfolia. Čím dál tím více uživatelů si web prohlíží ze svých mobilních zařízení - tabletů a nebo smartphonů. A proto jsou webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení dnes už samozřejmostí. V řadě případů dovede správně udělaný responsivní web nahradit mobilní i desktopovou aplikaci.

Máte nápad na webovou aplikaci? Potřebuje Váš produkt nebo služba responsivní webovou stránku? Potřebujete backend s API? Nebo jednoduše potřebujete pomoc s webovým designem a nebo s lepším UX? Rádi Vám pomůžeme - umíme vývoj webových aplikací.

Vytváříme weby
Ingredience webového vývoje

Naše ingredience: Webové aplikace, Responsivní webové stránky, Mobilní weby, Progressive Web Apps, Webové backendy, Webdesign a RESTful API.

Máme roky zkušeností s vývojem webových aplikací

Roky zkušeností

S mnoha lety zkušeností s vývojem malých i velkých responsivních webových aplikací vždy se zájmem sledujeme nejnovější trendy na webu.

Tvoříme škálovatelné webové aplikace

Škálovatelnost v merku

Na zakázku vytváříme rychlé a škálovatelné webové aplikace a API v Ruby on Rails s krásným designem a nevšedním webovým UX.

Pomáháme komunitě s webovým vývojem

Pomáháme komunitě

Rádi pomáháme komunitě, píšeme open source či organizujeme a nebo přednášíme na konferencích webového vývoje jak v Čechách, tak v zahraničí.

Vývoj webů - široký webový prohlížeč Programování webových aplikací - webový prohlížeč Tvorba webových stránek - tablet

Jak vyvíjíme webové aplikace

Zakládáme si na úzké spolupráci s klienty. Ke svým klientům jsme transparentní a jako náš klient budete moci celou dobu sledovat, jak Vaše webová aplikace postupně vzniká. Od nápadu, přes UX a design, až po plně funkční web přesně podle Vašich potřeb.

Nápad na vývoj webové aplikace

Nápad

Nápad je první krok k Vaší webové aplikaci. Obvykle je to “věc”, se kterou k nám přijdete a nebo ji vymyslíme společně. Budeme se Vás ptát na otázky jako Proč, Jak a Co. Také Vám pomůžeme rozpracovat Váš nápad pomocí Lean Canvasu a Value Proposition Canvasu.

Prototyp webové aplikace

Analýza uživatelského zážitku

Nejprve popíšeme uživatele webové aplikace pomocí aktérů a person. Na základě jejich chování definujeme user stories. Později namapujeme tyto user stories na obrazovky v UID (User Interaction Diagram). A poté zapracujeme všechny obrazovky do LFP (Low Fidelity Prototype) webové aplikace.

Design webové aplikace

Web design

Vizuální design webové stránky musí být příjemný a snadno srozumitelný, krásný a zároveň konzistentní. Čehož je náročné dosáhnout. Klíčem je správná rovnováha, ale nikdy za cenu použitelnosti. V Juicymu tvoříme svěží weby, design je proto velmi podstatná součást tvorby webových aplikací u nás.

Vývoj webové aplikace

Webový vývoj

Roky zkušeností a využití nejnovějších technologií jsou klíčovými aspekty vývoje v Juicymu, za podpory Q&A a CI/CD. Inkrementální vývoj webových aplikací ve sprintech zajišťuje vysokou spolehlivost při dodávání webových aplikací, které vyvíjíme.

Vytvořená svěží webová aplikace

Svěží webová aplikace

Poté, co je Vaše svěží webová aplikace vyvinuta a patřičně otestována, můžeme přistoupit k dalšímu kroku, a to je nahrání aplikace na hosting. V závislosti na velikosti Vašeho projektu, umíme webovou aplikaci nahrát k Vašemu poskytovateli hostingu, na Vaši vlastní VPS či na škálovatelný cloud jako je Heroku, AWS, Kubernetes a nebo do prostředí Dockeru.

Podpora webové aplikace

Podpora (volitelně)

A co když už je webová aplikace hotová? Jste od teď na vše sami? Rozhodně ne! Poskytujeme také uživatelskou a technickou podporu pro naše klienty, a to pro každou webovou aplikaci, co pro ně vytvoříme. Můžete se poté spolehnout, že je tu vždy někdo pro Vás, kdo Vám pomůže s jakýmkoliv problémem, který se může objevit - přesně tak dlouho, jak nás budete potřebovat.

Pojďme se společně pobavit, jak Vám můžeme pomoci vytvořit svěží web. Nebo si prohlédněte naše reference z webového vývoje.

Chci svěží webovou aplikaci!
Svěží webová stránka

Také dále umíme

Big Data

Umíme pomoci se sběrem a analýzou informací nebo dat, která Váš business každou minutu vytváří. Monitorování systému, Internet of Things zařízení a nebo senzory, klíčové ukazatele výkonu z Vaší aplikace - všechno tohle umíme napojit do datového skladu a nebo k systémům pro zpracování dat jako jsou například InfluxDB, ElasticSearch a další. Umíme pro Vás také vytvořit Business Intelligence (BI) nebo analytické dashboardy v nástrojích jako jsou Grafana, Kibana, Google Data Studio a jiné. Díky tomu snadno a přehledně uvidíte, co všechno se děje a probíhá uvnitř Vaší aplikace či systému a budete schopni učinit důležitá rozhodnutí, která mají vliv na Váš business.

Sběr

Filtrování

Analýza

Interpretace

Všechny informace budete mít k dispozici “na zlatém podnose”. Nechte počítač udělat těžkou práci, Vaše Big Data řešení Vám umožní zobrazit si dashboard s interpretovanými daty. Pouze data s nějakým významem Vám umožní dělat důležitá business rozhodnutí.

Chci Big Data řešení
Umíme DevOps

DevOps

Máte tušení, že by proces nasazení Vaší aplikace mohl být více zautomatizován? Bojují Vaši vývojáři s rozdílnostmi mezi vývojovým a produkčním prostředím? Potřebujete pomoci se zavedením unit testování a nebo Test-Driven Development (TDD) ve Vaší firmě? Potřebujete nastavit Continuous Integration and Delivery (CI/CD)? Jsme silní v DevOps a pomůžeme Vám být také.

Pomůžeme Vám s DevOps

Umíme pomoci Vašemu týmu adoptovat moderní DevOps přístupy a triky. Pomůžeme Vám obalit prostředí aplikace do Docker kontejnerů a také Vám pomůžeme zařídit stejné podmínky skrze všechna prostředí, kde Vaše aplikace běží. Umíme Vám pomoci nastavit Kubernetes clustery a zaškolit Váš tým, aby je byl schopen sám spravovat. Pomůžeme Vám vše automatizovat s nástroji jako jsou Ansible, Docker, docker-compose a Kubernetes. Umíme zrychlit webové aplikace pomocí nástrojů jako jsou nginx, traefik, varnish nebo HAproxy.

Pomůžeme Vašemu týmu nebo firmě s DEVeloper OPerationS, aby počítače a automatizace dělaly práci za Vás.

Chci pomoci s DevOps

Školení a konzultace

Umíme učit vše, co děláme, a rádi také sdílíme své znalosti na vývojářských konferencích a akcích v České republice a nebo i v zahraničí. Proto také nabízíme školící a konzultační služby našim klientům.

Máte prodlení a nebo problémy s vývojem Vašeho projektu? Umíme Vám s tím pomoci! Najměte si nás na konzultaci a náš odborník poradí Vašemu týmu s jakýmkoliv problémem ohledně vývoje v iOSu či Androidu. Je Vaše aplikace moc pomalá? Máte ji problém naškálovat? Máte příliš mnoho dotazů na databázi? Jsme tu, abychom Vám s tím pomohli.

Rádi sdílíme své zkušenosti. Máme spoustu znalostí ohledně vývoje nativních mobilních aplikací pro iOS ad Android, DevOps a další. Jsme schopni naučit to také Váš tým.

Všechny konzultační a školící služby děláme pod hlavičkou naší Juicymo Academy.

Chci pomoci se školením

Organizace vývojářských akcí

Potřebovali byste pomoci s organizací vývojářské akce jako je například hackathon, codelab nebo workshop? A nevíte jak na to?

Umíme organizovat akce s vývojářskou tématikou - máme mnoho let zkušeností s organizováním akcí jako jsou meetupy (například pravidelná měsíční IoT Garage Prague nebo aDevMeetups setkání), codelaby (například Dart + Polymer Codelab Prague), hackathony (například Young Guns Hackathon), a také máme zkušenosti s garantováním větších multi-trackových konferencí se skvělým programem plným her, technologií, workshopů a přednášek pro stovky až tisíce vývojářů a desítky řečníků (byli jsme hlavními organizátory epické konference DevFest Prague 2013).

Chcete pomoci zorganizovat vývojářskou akci? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Chci pomoci s vývojářskou akcí

Z našich referencí webového vývoje

Vývoj webové aplikace Harley-Davidson

Harley-Davidson

Mobilní aplikace, e-shop a webový backend

Vytvořili jsme systém pro management akce s až 300 000 návštěvníky zahrnující e-shop, backend s administrací, webovou aplikaci a mobilní aplikace pro akci 115. Výročí Harley-Davidson v Praze.

Detail reference
Vývoj responsivní webové stránky Alkion

Alkion.eu

Responsivní prezentační web

Vytvořili jsme responsivní prezentační webovou stránku s CMS, která zákazníkům našeho klienta jednoduchým způsobem představuje technické aspekty jeho služeb.

Detail reference

A nebo Vás zajímá vývoj mobilních aplikací?

Zpět na začátek