Vývoj IoT aplikací

Vytváříme IoT platformy propojené
s mobilními aplikacemi a webem

Tvoříme platformy

Juicymo dostane Váš business
do světa Internetu věcí.

Internet of Things a Big Data - dvě oblasti, které formují svět kolem nás. Máme zkušenosti s oběma. Od vytvoření prototypu zařízení po nalezení nejlepšího způsobu zpracování, vizualizace a pochopení shromážděných dat. Posílíme Váš svět chytrými technologiemi.

Máte nápad na IoT platformu? Potřebujete pomoc s Internet of Things prototypem? Potřebujete propojit IoT s mobilní a nebo webovou aplikací? Rádi Vám pomůžeme - umíme vyvíjet IoT aplikace a integrovat mobilní a webové aplikace s IoT.

Vytváříme IoT aplikace
Ingredience IoT

Naše ingredience: IoT, Prototypování, 3D Tisk, 3D Modelování a Big Data vizualizace.

Propojujeme světy IoT s mobilními a webovými aplikacemi

Propojujeme světy

Máme zkušenosti s tvorbou aplikací připojených na IoT. Vždy nás baví propojovat nejnovější technologie dohromady.

Prototypujeme IoT platformy

Prototypování platforem

Na zakázku vytváříme Internet of Things platformy a také využíváme 3D tisku pro prototypování.

Pomáháme komunitě s vývojem IoT aplikací

Pomáháme komunitě

Rádi pomáháme komunitě, píšeme open source či organizujeme a nebo přednášíme na vývojářských konferencích jak v Čechách, tak v zahraničí.

Vývoj IoT aplikací - Probee Vývoj IoT platforem - Robotická ruka

Jak integrujeme IoT
s mobilními a webovými aplikacemi

Zakládáme si na úzké spolupráci s klientem. Umíme napojit Vaši mobilní a nebo webovou aplikaci na Internet of Things řešení, vytvořit hardwarový prototyp zařízení z open hardware komponent a zintegrovat ho s Vaším webovým backendem nebo mobilní aplikací, či zintegrovat Vaše již stávající zařízení s úplně novou mobilní aplikací na míru. Ke svým klientům jsme transparentní a naši klienti mohou celou dobu sledovat, jak jejich IoT aplikace nebo platforma postupně vzniká. Od nápadu, přes prototyp až po plně funkční IoT platformu.

Nápad na vývoj IoT platformy

Nápad

Nápad je první krok k Vašemu IoT řešení a nebo platformě. Obvykle je to “věc”, se kterou k nám přijdete a nebo ji vymyslíme společně. Budeme se Vás ptát na otázky jako Proč, Jak a Co. Také Vám pomůžeme rozpracovat Váš nápad pomocí Lean Canvasu a Value Proposition Canvasu.

Schéma IoT platformy

Schéma

Vytvoříme a nadefinujeme architekturu řešení včetně elektrického schématu a sady vlastností prototypu nebo již existujícího IoT zařízení.

Prototyp IoT platformy

IoT Prototyp

Vytvoříme prototyp zařízení na základě elektrického schématu a definované sady vlastností. Nebo můžeme napojit Váš existující hardware do cloudové platformy či ke zbrusu nové mobilní aplikaci.

Programování IoT platformy

Programování

S již funkčním prototypem hardwarového zařízení nebo integrací s již existujícím hardwarovým zařízením v našich rukách se zaměříme na vývoj skutečné platformy - webové aplikace v cloudu nebo mobilní aplikace pro iOS či Android.

Vytvořená brilantní IoT platforma

Brilantní IoT platforma

Poté, co už je všechno programování hotovo, brilantní IoT platforma se urodí. Připravena přivítat první uživatele, připravena plnit svůj účel.

Podpora IoT platformy

Podpora (volitelně)

A co když už je IoT řešení a nebo platforma hotová? Jste od teď na vše sami? Rozhodně ne! Poskytujeme také uživatelskou a technickou podporu pro naše klienty, a to pro každou IoT aplikaci, co pro ně vytvoříme. Můžete se poté spolehnout, že je tu vždy někdo pro Vás, kdo Vám pomůže s jakýmkoliv problémem, který se může objevit - přesně tak dlouho, jak nás budete potřebovat.

Pojďme se společně pobavit, jak Vám můžeme pomoci vytvořit brilantní IoT platformu. Nebo si prohlédněte naše reference ze světa IoT.

Chci brilantní IoT platformu!
Brilantní IoT

Také dále umíme

Big Data

Umíme pomoci se sběrem a analýzou informací nebo dat, která Váš business každou minutu vytváří. Monitorování systému, Internet of Things zařízení a nebo senzory, klíčové ukazatele výkonu z Vaší aplikace - všechno tohle umíme napojit do datového skladu a nebo k systémům pro zpracování dat jako jsou například InfluxDB, ElasticSearch a další. Umíme pro Vás také vytvořit Business Intelligence (BI) nebo analytické dashboardy v nástrojích jako jsou Grafana, Kibana, Google Data Studio a jiné. Díky tomu snadno a přehledně uvidíte, co všechno se děje a probíhá uvnitř Vaší aplikace či systému a budete schopni učinit důležitá rozhodnutí, která mají vliv na Váš business.

Sběr

Filtrování

Analýza

Interpretace

Všechny informace budete mít k dispozici “na zlatém podnose”. Nechte počítač udělat těžkou práci, Vaše Big Data řešení Vám umožní zobrazit si dashboard s interpretovanými daty. Pouze data s nějakým významem Vám umožní dělat důležitá business rozhodnutí.

Chci Big Data řešení
Umíme DevOps

DevOps

Máte tušení, že by proces nasazení Vaší aplikace mohl být více zautomatizován? Bojují Vaši vývojáři s rozdílnostmi mezi vývojovým a produkčním prostředím? Potřebujete pomoci se zavedením unit testování a nebo Test-Driven Development (TDD) ve Vaší firmě? Potřebujete nastavit Continuous Integration and Delivery (CI/CD)? Jsme silní v DevOps a pomůžeme Vám být také.

Pomůžeme Vám s DevOps

Umíme pomoci Vašemu týmu adoptovat moderní DevOps přístupy a triky. Pomůžeme Vám obalit prostředí aplikace do Docker kontejnerů a také Vám pomůžeme zařídit stejné podmínky skrze všechna prostředí, kde Vaše aplikace běží. Umíme Vám pomoci nastavit Kubernetes clustery a zaškolit Váš tým, aby je byl schopen sám spravovat. Pomůžeme Vám vše automatizovat s nástroji jako jsou Ansible, Docker, docker-compose a Kubernetes. Umíme zrychlit webové aplikace pomocí nástrojů jako jsou nginx, traefik, varnish nebo HAproxy.

Pomůžeme Vašemu týmu nebo firmě s DEVeloper OPerationS, aby počítače a automatizace dělaly práci za Vás.

Chci pomoci s DevOps

Školení a konzultace

Umíme učit vše, co děláme, a rádi také sdílíme své znalosti na vývojářských konferencích a akcích v České republice a nebo i v zahraničí. Proto také nabízíme školící a konzultační služby našim klientům.

Máte prodlení a nebo problémy s vývojem Vašeho projektu? Umíme Vám s tím pomoci! Najměte si nás na konzultaci a náš odborník poradí Vašemu týmu s jakýmkoliv problémem ohledně vývoje v iOSu či Androidu. Je Vaše aplikace moc pomalá? Máte ji problém naškálovat? Máte příliš mnoho dotazů na databázi? Jsme tu, abychom Vám s tím pomohli.

Rádi sdílíme své zkušenosti. Máme spoustu znalostí ohledně vývoje nativních mobilních aplikací pro iOS ad Android, DevOps a další. Jsme schopni naučit to také Váš tým.

Všechny konzultační a školící služby děláme pod hlavičkou naší Juicymo Academy.

Chci pomoci se školením

Organizace vývojářských akcí

Potřebovali byste pomoci s organizací vývojářské akce jako je například hackathon, codelab nebo workshop? A nevíte jak na to?

Umíme organizovat akce s vývojářskou tématikou - máme mnoho let zkušeností s organizováním akcí jako jsou meetupy (například pravidelná měsíční IoT Garage Prague nebo aDevMeetups setkání), codelaby (například Dart + Polymer Codelab Prague), hackathony (například Young Guns Hackathon), a také máme zkušenosti s garantováním větších multi-trackových konferencí se skvělým programem plným her, technologií, workshopů a přednášek pro stovky až tisíce vývojářů a desítky řečníků (byli jsme hlavními organizátory epické konference DevFest Prague 2013).

Chcete pomoci zorganizovat vývojářskou akci? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Chci pomoci s vývojářskou akcí

Z našich IoT referencí

Vývoj IoT platformy, vývoj webu a vývoj mobilní aplikace Anemone

Anemone Platforma

IoT platforma, mobilní aplikace a webová aplikace

Anemone je platforma pro IoT makery založená na open source a open hardware technologiích. Vytvořili jsme zde komponenty jako jsou drag & drop editor programů, roztomilou prezentační stránku, webovou aplikaci, krásné mobilní aplikace a 3D vytisknutelné obaly.

Detail reference

A nebo Vás zajímá vývoj mobilních aplikací?

Zpět na začátek